Jeżeli Państwa auto brało udział w wypadku bądź na skutek awarii jest unieruchomione oferujemy usługę autoholowania zarówno w Ostrowie Wielkopolskim jak i w całym kraju. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który zapewnia transport zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Nasza laweta bez problemu odholuje także motocykle, skutery oraz quady. Zapewniamy szybki dojazd oraz fachową obsługę.

Transport karoserii i innych konstrukcji

Często istnieje potrzeba przewiezienia przedmiotów o dużych rozmiarach. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w takich sytuacjach oferując transport karoserii samochodowej, różnego rodzaju konstrukcji gabarytowych, reklam. W takich przypadkach prosimy o kontakt i omówienie szczegółów.

Naprawy drobne na miejscu

Jeżeli tylko będzie jest to możliwe staramy się dokonać drobnych napraw już na miejscu zdarzenia drogowego aby każda nieprzyjemna sytuacja została szybko rozwiązana i była dla Państwa jak najmniej kłopotliwa.

Pozostawienie samochodu na włączonych światłach, niska temperatura powietrza mogą doprowadzić do rozładowania akumulatora. Wykonamy awaryjne odpalanie, rozruch z kabli dzięki czemu będą mogli Państwo bez problemu uruchomić pojazd.

Jeżeli zabrakło Ci paliwa a jesteś w trasie zadzwoń do nas a błyskawicznie dowieziemy paliwo i będzie można kontynuować podróż.

Bardzo częstą awarią jest uszkodzenie, przedziurawienie opony. Pomożemy Ci także w tej sytuacji. Wymiana koła to dla nas żaden problem.

© Copyright 2015-19 KR AUTO-MOTO